Senetle Araç Almak Faizden Uzak Tutar Mı?

Şevki Akbulut | 9 Şubat 2018 | Genel | 1 yorum

Araç almak isteyenler için senetle araç alımı bulunmaz fırsatlardan biri olarak kabul ediliyor. Ancak günümüzde senetle araç alımının faiz ile aynı değerde olduğunu savunanlar mevcut. Fakat senetle araç almak istediğinizde kredi çekmemiş olursunuz. Satıcı malının fiyatını belirleyerek bu fiyat üzerinden taksitlendirme yapmak sureti ile senetle araç alma imkanı sunmaktadır. Günümüzde birçok kişi banka faizi çekmek yerine senetle vasıta alma yoluna gitmektedir. Bu konuda ise dikkat edilmesi gereken çok önemli ayrıntılar mevcuttur. Tercih edeceğiniz galerinin güvenilir ve kurumsal hizmet vermesi gerekiyor. Küçük bir araştırma yaptığınızda ise 2 el senetle araba satışı yapan kuruluşlardan biri olan Wowwo karşınıza çıkacaktır.

Wowwo Kimdir Ve Güvenilir Mi?

Faiz kullanmadan ve kredi çekmeden araç almak istediğinizde eğer senetle araç satışı yapan adresleri terch edeceksiniz, wowwo firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Yeşil Holding kuruluşu olan firma son derece güvenilir ve ilkeli çalışma prensibi ile faaliyetlerini sürdürüyor. İnternet üzerinden tercih edeceğiniz aracı satın alabilir ve bunun ödemesini senetle yaparak faiz kullanmadan araç sahibi olabilirsiniz. Araç alımında kullandığınız aracı verip, yerine yenisini almak istediğiniz de Wowwo fırsat ve avantajlarına bakarak siz de aracınızı zorlanmadan değiştirebilirsiniz.

Kolay ödeme seçenekleri ile 36 aya varan ödeme kolaylıkları ile hizmet veren Wowwo ile aracınızı verip üst modeli ile değiştirebilirsiniz. Güven veren ve kurumsal hizmet sunan Wowwo ile dilediğiniz zaman aracınızı yenileyebilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.