Kasko Yaptırmak Zorunlu mu?

Şevki Akbulut | 26 Şubat 2018 | Genel | 1 yorum

Yeni araç alan sürücüler araçlarını korumak için kasko yaptırmak istiyor. Günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen kasko bedelleri farklı olup, kesinlikle zorunlu değildir. Tamamen sürücünün isteğine bırakılan kasko farklı fiyat aralıkları ile sigorta acenteleri tarafından sunulan bir hizmettir. Siz de eğer kasko yaptırmak istediğinizde zorunlu olmayan bu hizmetten yararlanarak aracınızı doğal afet ve kazalardan yaşayacağınız maddi zararınızı telafi edebilirsiniz. Kasko isteğe bağlı olarak yapılan ve hasarınızın ödendiği sigorta şeklidir. Araç sahipleri tarafından aracı korumak için yararlanılan bu hizmet 1.000 -TL ile 2.000.- TL arasında değişmektedir.

Wowwo İle kasko bedelini satım alımda ödeyebilirsiniz?

Siz de aracınızı yenilerken kasko yaptırmak isterseniz Wowwo fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İkinci el araç satın almak isteyenlere kasko bedelini araç fiyatının içine koyarak taksit planı çıkaran firmadan güvenle yararlanabilirsiniz. Yeşil Holding kuruluşu olan firma güvenilir ve kaliteli adreslerden biridir. Wowwo fırsatlarından yararlanarak senetle araç alabilir ve ödemeleri güvenle yaparak aracınızı satın alabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi bankadan kredi çekemediği için senetle araç alım fırsatlarından yararlanmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilir Wowwo ile siz de ikinci el aracı satın senetle ödeyerek satın alabilirsiniz.

Yeşil Holding kuruluşu olan firma son derece güvenilir ve kolay ödeme seçenekleri hizmet veren adreslerden biridir. Dilediğiniz aracı % 30 peşinat ödeyerek kalan tutarları taksitle senetle ödeyebilir ve satın alabilirsiniz. Senetle alım sizi faiz kullanmaktan kurutacağından bankadan kredi kullanmanızı engelleyen bir sistemdir. Detaylı bilgi için satış noktasına giderek satış temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.