2018’de Ehliyet Alma İşlemi Değişiyor

Şevki Akbulut | 14 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

 Karayolları ve Trafik Kanunu gereğince açıklanan yeni sistem ile ehliyet alma şartları değişiyor. 1 Ocak 2018 itibarı ile Ankara pilot bölgede başlayacak olan sistem sonrasında tüm yurtta uygulamaya başlanacaktır. Yeni ehliyet sistemi ile artık ehliyet dersleri ve sınavları internetten yapılacaktır. Ehliyet alacak olanlar e- sınav sistemi ile sınavdan geçirilerek ehliyetlerini alacaktır. Günümüzde pek çok işlem gibi ehliyet işlemleri de artık internet aracılığı ile yapılmaya başlıyor. Ehliyetinizi aldığınızda bir arabanız olsun isterseniz sizin için güzel bir haberimiz var. Birikmiş paranız olmasa da araba sahibi olabilir ve bunu kredi çekmeden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi ister çekmek istemeyin, isterseniz de bankadan kredi çekemeyin siz de Wowwo farkı ile senetle araç alabilirsiniz.

Wowwo İle Araba Sahibi Olmak Çok Kolay

Wowwo taksitli araba satışı yapan güvenli bir firmadır. Yeşil Holding bünyesinde çalışan firma araba almak isteyen fakat birikimi olmayan kişilere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir firmadır. Wowwo satış sisteminde banka kredilerine, yüksek faizler ödemeye gerek yoktur. Wowwo ile araba alacağınızda alacağınız arabanın %30 ücretini ödeyebilecek kadar paranız olması yeterlidir.

Arabanın kalan ücreti senet yapılarak 36 ay vade ile istenmektedir. Banka faizlerine çektiğiniz paranın kat kat fazlasını ödemek yerine wowwo ile araba sahibi olmak artık çok kolay olacaktır. Wowwo ile ehliyetinizi aldıktan sonra ilk arabanızı alabilirsiniz. Wowwo maddi imkânı olmayan kişiler ve ilk arabasını alacak gençler için kaçırılmayacak bir fırsat sunmaktadır. Wowwo ile herkes araba sahibi olabilir.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.