Sisli Hava Da Araç Kullanımı

Şevki Akbulut | 20 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Sisli havada araç kullanmak oldukça zorlu bir eylemdir. Sis görüş mesafesi ciddi boyutlarda azaltır. Bu nedenle görüş mesafesini iyi ayarlamak ve uygun hızda araba kullanmak gerekir. Sisli havalarda hızlı araç kullanmak oldukça büyük bir risk almak demektir. Çok dikkatli ve takip mesafesini uzatarak araç kullanılmalıdır. Sisli havalarda araç kullanırken yapılması gereken en önemli şeylerin başında sis farlarını yamak gelir. Sis farları sisli bir havada araç kullanırken görüş açısını arttırır. Bu nedenle araç alırken sis farı olan bir aracı tercih etmelisiniz. Sis farına sahip bir araca Wowwo ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Wowwo, her zaman en iyi araçların satışını yaparak hizmet etmektedir. Wowwo, ikinci el araç satışı yapan bir firmadır. İkinci el araç satışı yaparken farklı bir satış anlayışı ile çalışmaktadır.

Wowwo İle Fark Yaratın

Wowwo’dan aldığınız ikinci el araçlar ile her zaman farklı olan siz olursunuz. Çünkü Wowwo ile araç sahibi olmak ayrıcalıktır. Uygun ödeme koşulları ve seçenekleri ile araç alacaklara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Wowwo, %30 peşinat sonrası kalan borcu 36 ay vade ile ödeme imkanı sunuyor. Wowwo’dan senetle ikinci el araba satışı yapan Yeşil Holdinge bağlı bir firmadır.

Karşılıklı güvene her zaman önem veren Wowwo da ödemelerinizi elden yapabileceğiniz gibi banka hesabına da yapabilirsiniz. Senetleriniz ödeme şeklinize göre teslim edilmektedir.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.