Gece Araç Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Şevki Akbulut | 24 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Çoğumuz zorunlu bir durum olmadıkça geceleri araç kullanmaktan hoşnut kalmayız. Gece karanlığında araba kullanmak görüş açışı gündüze göre daha da düştüğünden dolayı oldukça zordur.

Gece Yolculuğa Çıkmadan Öncem Mutlaka Farlarınızı Ayarlayın

Gece yolculuğa çıkmadan önce farlarınızı ayarlamak sizler için büyük bir dezavantajı ortadan kaldırabilir. Farlarınızın ayarı dengesiz veya olması gerekenden daha aşağı bir seviyede olabilir. Bu sebeple gece yolculuğa çıkmadan önce farlarınızı ayarlamak sizlerin görüş açınızı oldukça iyileştirebilir. Gece yolculuğu esnasında mutlaka gözleriniz dört açın. Gece yolculukları risk teşkil ettiğinden dolayı çok dikkatli olmanız gerekmektedir.  Gece yolculuğunda sis lambalarınızı alçak tutun. Bu sizler için büyük bir avantaj olacaktır. Gece yolculuğuna çıkmadan önce dış aynalarınızı mutlaka temizleyin. Bu sizlerin görüş açınızın artmasını sağlayacaktır. Eski araçların farları bazen yeterli olmayabilir, bu nedenle yeni araç almak uzun yolculuklara çıkmadan önce yapılacak en doğur hamle olacaktır.

Wowwo İle Araba Sahibi Olmak Çok Kolay

Peki, wowwo’nun banka kredisine göre ne gibi avantajları var? Banka kredi skorunuza bakılmadan onay alıyor ve böylece nakit alım gücü sahibi oluyorsunuz, yani senetle araç alma fırsatı Wowwo ile sizi bekliyor. Wowwo ile kredi onayı alırken aynı zamanda banka limitiniz korunuyor ve olası bir ihtiyaç anında bankadan kredi çekmenizin önü kesinlikle kapanmıyor. Araç sahibi olduktan sonra araç değiştirmek istediğinizde Wowwo sizlere çeşitli avantajlar sunarak sizlere en uygun imkanı sağlıyor. Ayrıca Wowwo ile araç sahibi olduğunuz taktirde kasko bedeline taksitlendirme gibi birçok fırsattan yaralanabiliyorsunuz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.