Araç Sağlığı İçin Vites Değişimleri Büyük Önem Taşıyor

Şevki Akbulut | 3 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

Araçlarımız ile uzun seyahatler yapabiliyor. Bu yolculuklarda dik yokuşlar ve uzun süreli kullanışlar arabaları yorabiliyor. Arabaların yorulmasından kasıt ise yıpranmaları olarak karşımıza çıkıyor. Birçok araç sürücüsü dikkat etmese de yokuşlarda uygun viteste çıkmak, aracı düzgün devirlerde kullanmak, 3000 devir üzerinde uzun süreli sürüşe devam etmemek araçların daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bu konularda dikkatli olunmadığı takdirde şanzıman sistemlerinde, motor aksamlarında ve birçok farklı noktada sorun oluşabiliyor. Bu sorunların önüne geçmek için arabanın devir saatinin 2-3 arasında tutulması önem taşıyor. Yüksek devirlerde sorunlar olduğu gibi arabanın sürekli düşük devirde kullanılması da bu sorunlara yol açıyor. Ayrıca hep aynı viteste yolculuk da özellikle uzun yolda arabaya zarar veriyor. Siz de modern ve daha kullanışlı araçla yola çıkmak isterseniz Wowwo ile senetle ikinci el araba alabilir güvenle konforlu şekilde sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

Wowwo ile Dilediğiniz Otomatik Vites Aracı Sorunsuz Alabilirsiniz

Araç alım satım alanında kaliteli bir hizmet veren wowwo firması birçok insan tarafından tercih ediliyor. Düz vites arabanın bu tür sorunları ile uğraşmak istenmiyorsa wowwo ile kaliteli otomatik vites araç satın alabilir ve vitesin uygun zamanlarda değiştirilmesini, arabanın devirsiz kullanım kaynaklı yorulmamasını sağlanabiliyor.

Ayrıca fiyat olarak biraz daha yüksek olan otomatik vitesli araçlara ulaşmak artık zor değil. Yüzde 30 peşinat verildiği takdirde wowwo firması 36 aya kadar vade imkânını sunuyor Bu sayede düşük taksitler ödeyerek lüks araçlar satın almak artık çok daha kolay olabiliyor. Firma kasko alanında da yardımcı oluyor. Bu masrafları da vadeli borcun içine dâhil ederek rahatlıkla ödeme yapmanıza imkân tanıyor.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.